Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalny klej w sprayu 4TECHNIK

2498
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: 4TECHNIK
Miasto: Katowice
Kod pocztowy: 40-702
Ulica: Kłodnicka 38
Strona www: 4technik.pl
   
dodano: 2018.03.13
ważne do: 2018.06.11
wyświetleń: 36

Szczegóły oferty:

Postępujemy na rynku usług wykonywania sprzedaży różnorodnych towarów, które pochodzą z rynku budowlanego. Za jednym zamachem w naszej firmie jesteśmy w stanie zagwarantować naszym nabywcom wykonanie pojedynczych usług zarówno sprawnie a dodatkowo terminowo bez względu na wielkość zlecenia. 

W naszej firmie posiadamy również zespół profesjonalistów, jacy mogą oferować naszym klientom kompetentnego doradztwo przy dopasowaniu pojedynczych wyrobów do oczekiwań i potrzeb. Umożliwiamy naszym klientom między innymi takie wyroby jak klej w sprayu, które możemy naszym nabywcom zawarować za pośrednictwem naszego internetowego sklepu. Wszystkie wyroby dostępne w naszej firmie są odpowiednio wyselekcjonowane a dodatkowo zapewniamy również dostarczenie naszym klientom narzędzi budowlanych. 

Gwarantujemy naszym klientom zarówno trwałe a dodatkowo zaawansowane narzędzia, co umożliwia na zapewnienie narzędzi do różnorodnych prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony sklepu internetowego oraz do zapoznania się z doskonałą ofertą naszej spółki!  

 

 

Kontakt:

 Profesjonalny klej w sprayu 4TECHNIK

4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA 

Kłodnicka 38 

40-702 Katowice

Tel.: + 48 505 44 30 70

 https://4technik.pl/Kleje-kontaktowe-w-sprayu

 
Reklama