Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania w Warszawie

2417
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: JANREX
Miasto: Warszawa
Ulica: Daniłowskiego 16/32
E-mail: biuro@zwalcz-szkodniki.pl
Telefon: 538111172
Strona www: http://zwalcz-szkodniki.pl/
   
dodano: 2018.02.27
ważne do: 2018.05.28
wyświetleń: 51

Szczegóły oferty:

Nasza spółka od wielu lat zajmuje się realizowaniem zarówno profesjonalnych a również kompleksowych usług przy realizowaniu funkcjonalnej obsługi naszych klientów zarówno przy zapewnieniu dezynsekcji a także deratyzacji. Doświadczenie, jakie posiadamy na rynku umożliwia nam zagwarantować naszym nabywcom wykonanie usług przez zespół profesjonalistów mogących osiągnięcie bezpieczeństwa świadczenia usług. 

Zarazem nasza firma posiada również nowoczesny sprzęt, który pozwala na zagwarantowanie wykonania efektywnych usług. Zapewniana w naszej spółce dezynsekcja warszawa mieszkan realizowana jest z zastosowaniem najwyższej właściwości środków chemicznych. W tym samym czasie w naszej spółce zaręczamy jednostkowe dostosowanie do oczekiwań nabywców. 

Wszystkie nasze usługi wykonywane są do naszych odbiorców również w sposób pozwalający na stałe monitorowanie co zapewniamy dla naszych klientów biznesowych. Dowolne usługi wykonywane są w naszej firmie dodatkowo przy wykorzystaniu atestowanych środków, co pozwala zapewnić bezpieczeństwo dla zdrowia.

 

Kontakt:

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania w Warszawie

Daniłowskiego 16/32 

01-833 Warszawa

538 111 172 

http://zwalcz-szkodniki.pl/

biuro@zwalcz-szkodniki.pl

Reklama