Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław

1739
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20
wyświetleń: 108

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Poszukujesz wysokiej jakości piły spalinowej? Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Oferta firmy dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy troszczą się o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek zapewniając 100-procentowe bezpieczeństwo na korzyść wieloletniego doświadczenia, które pozyskujemy non-stop od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Specjalnością naszej centrali są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także samojezdnych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny, między innymi: Honda, Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję z usług i/lub produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na sprzedaży stacjonarnie i on-line. W sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie zaopatrzyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową witrynę internetową ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama