Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Uroki miłosne. Magia rytualna. Odczynienie klątw i uroków.

1732
Cena: 300,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: E Egzorcysta
Miasto: Zamość
E-mail: eeegzorcystaa@o2.pl
Telefon: 601000000
Strona www: http://egzorcysta.info
   
dodano: 2017.11.21
ważne do: 2018.02.19
wyświetleń: 113

Szczegóły oferty:

Tam gdzie kończy się już logika i rozumowanie i tam, gdzie się kończą pozytywne emocje, możemy mieć do czynienia z siłami nieczystymi lub magią. Jeśli prześladuje Cię chroniczny pech, masz wrażenie, że w żadnej sferze życiowej Ci się nie układa, jeśli czujesz lęk, a także, że coś Cię skutecznie blokuje przed pozytywnym myśleniem, pomoże Ci tylko egzorcysta. Jeśli chcesz dopomóc swojemu szczęściu oraz znaleźć tą wyjątkową osobę, skorzystaj z mojej oferty uroków miłosnych.

Urok miłosny to nie zabawa. Źle przeprowadzony rytuał może wywołać katastrofalne skutki. Bez odpowiedniej wiedzy, możemy powołać na świat najgroźniejszą magię, z jaką ludzkość miała kiedykolwiek do czynienia. Jak uchronić się przed mrokiem? Najlepiej go nie szukać. Skupmy się jednak na poszukiwaniu szczęścia. Poczucie sensu odnajdziemy tylko wtedy, gdy w naszym sercu zagości harmonia, a każdy element naszego życia będzie odpowiednio zespolony. Zaklęcia miłosne to dobra, biała magia.

W ofercie portalu znajdziesz inne usługi: Odcięcie emocjonalne. Odczynienie klątw i uroków. Tarot. Horoskop. Wróżby. Jak uniknąć pecha? Klątwa. Pech. Fatum. Pakt z diabłem.

Cena podania w ogłoszeniu podana jest tylko na potrzeby edycyjne ogłoszenia. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Cenę podaje po analizie sytuacji.

Reklama